Savski venac - Slavija - 5.0

Šifra nekretnine : 18735

Prodaja 580.000 € - Stan
171.00 m25.0 SobeTA I/III  Štampaj
Lokacija: Slavija Ulica: Nemanjina Telefonskih linija: 1 

Salonac površine 171m2 5.0 na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa pogledom na Trg Slavija.
Stan ima 2 ulaza, 5 soba, balkon, terasa, 3 mokra čvora, trostrano orijentisan.
Od prostorija: hol, 2 salona, 4 sobe, kuhinja, 3 mokra čvora, 2 ostave, devojačke sobe/ostave, balkon, terasa.
Poseduje 2 ulaza pa je moguće da funkcioniše kao dve posebne stambene jedinice.
Zapoćeta je adaptacija stana.
Pogodan za stanovanje ili za poslovni prostor.

Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje:
istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Želimo Vam prijatnu kupovinu!

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Terasa, Ostava
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • UREĐAJI:Klima

Opšte napomene

Slike ne mogu da prikažu sve ono što se obilaskom nekretnine može videti, pa Vas pozivamo da nas kontaktirate i vidite ovu nekretninu uživo

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Beograd na vodi, sa 2 garažna mesta

3.0 | 77m2 | 407.000 €
Beograd na vodi, zgrada Sensa, trosoban stan, useljiv u avgustu 2025.godine, 2 garažna mesta jedno do drugo je u ceni. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Savski venac - Beograd na vodi - 3.0

3.0 | 94m2 | 900.000 €
Fenomenalan, jedna od najboljih i najkvalitetnijie urađenih nekretnina u Beogradu na vodi. Stan u Kulama sa odličnim rasporedom, istočno orijentisan. Komforan i miran život na III spratu, poseduje garažno mesto i podrumsku prostoriju. Sastoji se od komotne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, još jedne spavaće sobe sa kupatilom, drugo kupatilo, prostor za vešernicu, terase na koju se pristupa iz dnevne i spavaće sobe. Opremljen lux tehnikom. Pozovite za više detalja. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Savski venac - Klinički centar - 3.0

3.0 | 57m2 | 220.000 €
Stan se nalazi u blizini dečje klinike u Tiršovoj ulici i Kliničkog centra. Dvostrano je orijentisan. Zgrada ima pristojan ulaz, sa liftom do V sprata. Odličan raspored prostorija, iz predsoblja se ulazi u jednu spavaću sobu i kupatilo, kao i u u dnevni boravak iz koga se ulazi u kuhinju, drugu spavaću sobu i zastakljenu terasu. Iz jedne spavaće sobe se izlazi na terasu od 25m2, koja nije ušla u kvadraturu. Stan je u održavanom izvornom stanju sa potencijalnom mogućnošću nadogradnje. Stan poseduje pripadajući podrum. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije