Šifra nekretnine : 24692

Prodaja 697.000 € - Kuća
119.00 m21.00 ari6.0 Sobe Štampaj
Lokacija: Dedinje (Beli dvor) Ulica: Aleksandra Tirnanića Tirketa Telefonskih linija: 1 

Na prodaju izuzetno lepa kuća u nizu sa otvorenim pogledom, smeštena na mirnoj i prestižnoj lokaciji na Dedinju, u ulici Aleksandra Tirnanića Tiketa.
Kuća se prostire na tri etaže, a svaka od njih ima svoju terasu, što omogućava uživanje u svežem vazduhu i prijatnom pogledu tokom cele godine.
Raspored prostorija:
Prizemlje:
• Garaža za dva automobila
• Kotlarnica sa alternativnim sistemom grejanja (struja + gas, centralni bojler)
• Kupatilo i zaseban toalet
• Vešernica
• Ostava
Svi prostori su pažljivo organizovani radi maksimalne praktičnosti u svakodnevnom korišćenju.

Gornji nivoi:
• Četiri prostrane spavaće sobe
• Četiri kupatila sa podnim grejanjem i jacuzzi kadama
• Dve potpuno opremljene kuhinje
• Dva dnevna boravka
• Radna soba idealna za miran rad od kuće

Dodatne prednosti:

Poseban kvalitet ove nekretnine je lepo uređeno dvorište površine 100 m², koje nudi savršen prostor za relaksaciju i druženje tokom cele godine.

Površina:
• Uknjižena površina: 119 m²
• Ukupna merena površina: 215 m²


Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.

Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Parking, Terasa, Dvorište
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • OPIS:Lux

Opšte napomene

Slike ne mogu da prikažu sve ono što se obilaskom nekretnine može videti, pa Vas pozivamo da nas kontaktirate i vidite ovu nekretninu uživo

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Kuća-Prodaja

Novi Beograd - Ledine - 196,57m2 +8ari

6.0 | 196.57m2 | 8ari | 570.000 €
Kuća u postupku legalizacije sa svom dokumentacijom, vlasnik na parceli 1/1. Sastoji se od dva identična stana, potpuno nameštena, u osnovi 196,57m2, koji imaju sledeće prostorije: dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. U potkrovlju još toliko, u sivoj fazi (sve instalacije su izvedene u potkrovlje). U podrumskoj prostoriji su smešteni agregati za grejanje na struju, čvrsto gorivo i pelet. Gas je prošao ulicom, tako da je moguće i priključenje na gas. Prelepo dvorište za uživanje. Mogućnost proširenja stambenog prostora. Stanica gradskog javnog saobraćaja ispred Akva parka Holivud, 100m od kuće. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Dobanovci - kuća 680m2+30ari

5.0 | 680m2 | 30ari | 550.000 €
Objekat se nalazi u dvosmernoj ulici, moguć kamionski prilaz, 400m od centra. Stari objekat do ulice uknjižen na 71m2 i funkcioniše kao poslovni prostor. Ostali deo objekta 680m2 su novoizgrađeni (prizemlje + sprat) sa više ulaza. Predato na ozakonjenje, "Svoj na svome". Zidana ograda u prednjem delu, prilaz je betoniran za pristup teškim vozilima, a 10 ari je u zelenilu. Objekat je pogodan za više delatnosti, naročito za grupni smeštaj više ljudi, kao što je i za radnike, privatne bolnice, škole, starački dom, itd. Za privođenje nameni objekta, potrebna su ulaganja, po želji kupca. Svi dogovori su mogući. Objekat za preporuku. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Ledine porodična kuća - 262m2 na placu od 6.54 ara

5.0 | 262m2 | 6.54ari | 525.000 €
Na prodaju održavana porodična kuća na mirnoj lokaciji. Prostire se na 4 etaže i poseduje 5+ soba, 2 kupatila, 2 terase i više nezavisnih ulaza, što omogućava formiranje više stambenih jedinica. Kuća je uknjižena na 254 m², a sa letnjikovcem, garažom i pomoćnim objektom ukupna površina iznosi oko 320 m². U okviru placa obezbeđeno je jedno garažno mesto i parking za još oko 5 vozila. U toku je procedura za priključenje gasnog grejanja i postavljanje solarnih panela. ✅ Plac 6,54 ara ✅ Uknjiženo, vlasništvo 1/1 ✅ Uredna dokumentacija ✅ Mogućnost ostanka većeg dela nameštaja po dogovoru Idealna nekretnina za veliku porodicu, više generacija ili investiciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III
Detaljnije