Šifra nekretnine : 23835

Izdavanje 1.100 € - Stan
76.00 m23.0 SobeCG IV/V  Štampaj
Lokacija: Dedinje (Rtv Pink) Ulica: Generala Šturma standardna Telefonskih linija: 1 namešten 

Renoviran stan na 4. Spratu. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase.
Korisne površine 90m2, uknjižen na 76m2. Na odličnoj lokaciji.

Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Terasa
  • PLAĆANJE:Depozit
  • PONUDA:Snižena cena
  • UREĐAJI:Klima, , , ,

Opšte napomene

Slike ne mogu da prikažu sve ono što se obilaskom nekretnine može videti, pa Vas pozivamo da nas kontaktirate i vidite ovu nekretninu uživo

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Izdavanje

Savski Venac - Dedinje - 4.0

4.0 | 87m2 | 1.200 €
Polunamešten 4.0 komforan dupleks. Dnevna soba, 3 spavaće sobe su prazne. Kuhinja je nameštena i opremljena tehnikom. Poseduje dva kupatila sa podnim grejanjem. Trostrano orijentisan sa predivnim pogledom. U dvorištu ima parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Izdavanje

M.Pocerca, 1.5, lux, 37m2

1.5 | 37m2 | 600 €
Stan se nalazi u dobro očuvanoj zgradi, na visokom prizemlju, okrenut dvorišno. Nalazi se na odličnoj lokaciji, između Sarajevske i Kneza Miloša, na 10-tak minuta od centra grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i odvojene spavaće sobe. Kompletno renoviran i potpuno uređen u modernom stilu, opremljen svim pogodnostima neophodnim za udoban život. U blizini se nalaze šoping i poslovni centri, ambasade, ekskluzivni restorani, kafići, prodavnice. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Izdavanje

Savski venac - Beograd na vodi - 0.5

0.5 | 26m2 | 600 €
Izdaje se kompletno renoviran i opremljen izuzetno svetao stan sa pogledom na Beograd na vodi, Savski trg i muzej železničke stanice. Useljiv 05.03.2025., izdaje se na duži period, minimum godinu dana. 600 € sa svim troškovima sem interneta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Detaljnije